Wentylacja i Klimatyzacja

Modlnica

(12) 398 07 00

Wrocław

(71) 782 86 68

Katowice

(32) 209 73 90

Nasi Pracownicy
Wykwalifikowani i Solidni

Usługi
Usługi najwyższej jakości

Własny Magazyn
Produkty najwyższej jakości

Powierz nam swoje powietrze, zaufaj doświadczeniu...W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wentylatorów i central wentylacyjnych, kształtki i kanały okrągłe oraz prostokątne, nawiewniki i kratki,
kurtyny powietrzne, aparaty grzewczo-wentylacyjne, klimatyzatory, materiały izolacyjne i osprzęt montażowy.

praca

OFERTY PRACY

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier
Pracownik produkcji
Przedstawiciel handlowy

Magazynier

Miejsce pracy: Modlnica

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy.
  • odpowiedzialność i rzetelność.
  • umiejętnośc współpracy zespołowej.
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • ​dobrą atmosferę pracy

CV z aktualnym zdjęciem oraz oczekiwaniami finansowymi brutto prosimy o przesłanie na adres : praca@ang.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Obowiązki:

  • praca przy produkcji przewodów wentylacyjnych.
  • obsługa maszyn i urządzeń.
  • ​dbanie o powierzone maszyny i urządzenia.
  • inne prace zlecone przez Przełożonego.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej.
  • dyspozycyjność, praca na dwie zmiany.
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • dobra organizacja miejsca pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę.
  • pracę na pełny etat w systemie dwu-zmianowym (od poniedziałku do piątku).
  • ​wynagrodzenie indywidualne (w zależności od doświadczenia).

CV prosimy o przesłanie na adres : pracaprodukcja@ang.com.pl

Miejsce pracy: województwo śląskie
Zadania:

  • budowanie i podtrzymywanie owocnych relacji handlowych z Klientami
  • codzienna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy.
  • aktywne pozyskiwanie Klientów w regionie województwa śląskiego
  • przygotowanie ofert handlowych i realizacja założonego budżetu.

Oczekiwania :

  • wykształcenie minimum średnie.
  • praktyczna znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel. Mile widziana znajomość programu Vendo.
  • oczekiwane miejsce zamieszkania: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Mysłowice, Czeladź lub Siemianowice Śląskie.
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zorientowanie na pracę z Klientem.
  • prawo jazdy kat. B. Czynna umiejętność prowadzenia samochodu.
  • nastawienie na wyniki.
  • otwartość i chęć doskonalenia się.
  • umiejętności negocjacyjne.
  • umiejętność komunikacji elektronicznej i znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
  • stałą warunki wynagrodzenia oraz premia zależną od wyników sprzedaży.
  • pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku HVAC.
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole pracowniczym.

 CV z aktualnym zdjęciem i dopiskiem "Katowice" prosimy o przesłanie na adres : praca@ang.com.pl

Informujemy Państwa że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Nasze realizacje

Praca / Kariera

Nasza galeria

Aktualności

Wyprzedaż wentylatorów Harmann i Östberg!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Czytaj więcej

Spełniając Państwa potrzeby dołączyliśmy do naszej oferty automatykę dla urządzeń wentylacyjnych. W skład ofert wchodzą regulatory obrotów tyrystorowe i transformatorowe (230V/400V), regulatory stałej temperatury, regulatory stałego ciśnienia, termostaty, timery, oraz wiele innych. Czytaj więcej

strony internetowe Webstar & PelcIT