O nas

ANG Wentylacja - obecnie jeden z największych w Polsce dystrybutorów, a także producent elementów wentylacyjnych - powstała w 1996 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Dzięki determinacji i zaangażowaniu współtworzących firmę, rozwijała się ona bardzo dynamicznie. W przeciągu kilku lat zaczęła zaopatrywać duże firmy instalacyjne i budowlane.

W listopadzie 2005 roku firma przeniosła się do nowo wybudowanego obiektu z dużym magazynem i częścią produkcyjną. Z upływem lat rozszerzał się też geograficzny zasięg działalności ANG.

W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2001 roku otwarty został oddział ANG we Wrocławiu, a w 2012 w Katowicach. Obecnie produkty wentylacyjne z magazynu firmy są dostarczane na teren całego kraju.

Podążając za rozwijającym się rynkiem zbytu, w maju 2017 roku ANG wentylacja otworzyła podwoje swojej nowej siedziby w Modlnicy k/Krakowa, ul. Częstochowska 26. Oddała tym samym do dyspozycji swoich klientów przestronny i nowoczesny dział obsługi klienta wraz z częścią biurową, magazyn wysokiego składowania oraz halę produkcyjna z nowoczesnymi maszynami do produkcji elementów wentylacyjnych.

Mimo tak wielu zmian na przestrzeni lat, podstawowe wartości ANG Wentylacja pozostają te same.

Inteligentne zarządzanie oraz budowanie trwałych relacji ze swoimi klientami – to zasady którymi kierują się właściciele firmy.

Filarami sukcesu ANG Wentylacja, jest wytrwałość i rozwaga w zarządzaniu. Rozsądnie podejmowane strategiczne decyzje budowały zaufanie klientów oraz dostawców, pozwalając unikać kłopotów i ekonomicznych zawirowań, których nie brakowało w polskiej gospodarce. Przez te wszystkie lata ANG Wentylacja była i jest synonimem stabilności i solidności. Wielka w tym zasługa zespołu pracowników, którzy z wielkim zaangażowaniem budowali markę firmy. Dzięki temu możliwe było zarówno zdobywanie nowych klientów, jak i utrzymywanie dobrych relacji z tymi, którzy już skorzystali z oferty ANG Wentylacja. W rezultacie, grono partnerów stale się poszerzało. Dziś są to zarówno indywidualni instalatorzy, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i największe w kraju firmy instalacyjne.


MISJA

Wszystko w jednym miejscu i jak najbliżej klienta.

Tą dewiza kierujemy się od początku istnienia naszej firmy, tj. od 1996 r. Zawsze kładliśmy nacisk, aby nasz klient mógł w jak najkrótszym czasie otrzymać potrzebny mu towar. Dziś także traktujemy to zobowiązanie jako jedno z najważniejszych. Właśnie dlatego ANG Wentylacja stawia tak silny nacisk na własne magazyny, gwarantujące najwyższą dostępność produktów wentylacyjnych i najkrótszy czas oczekiwania na realizację zamówienia.


WIZJA

Zaufanie i wiarygodność

Chcemy być zaufanym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów oferując im najlepsze produkty wentylacyjne w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego sami produkujemy kanały i kształtki prostokątne i okrągłe oraz nietypowe elementy wentylacyjne. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i zespołem doświadczonych pracowników. Mamy przestronne magazyny, wypełnione produktami uznanych i cenionych marek: Systemair, Venture Industries, Uniwersal, Konwektor, Rosenberg, Lindab, Alnor i Smay. 

Wszystko po to, by zagwarantować terminową realizację każdego zlecenia, bez względu na to, z jakiej części Polski ono do nas trafia.


ZALETY

Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu

Wybór miejsca zaopatrzenia się w produkty wentylacyjne ma kluczowe znaczenie. To od niego zależy, czy uda się zrealizować zlecenie na czas i czy końcowy klient będzie zadowolony z naszych usług. To powody, dla których warto współpracować z ANG Wentylacja.


Sprawdzona marka

Działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Przez te lata rozwijaliśmy firmę, budując silną i rozpoznawalną na rynku markę. Zdobyte w tym czasie doświadczenie to jedna z naszych kluczowych zalet. Dzięki niemu, możemy zaoferować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.  Cenimy Twój czas i tak samo jak Ty, dbamy o powodzenie Twojego biznesu. Dlatego zależy nam, abyś potrzebne Ci produkty mógł zakupić w jak najkrótszym czasie. Dysponujemy własnymi magazynami, jesteśmy producentem kanałów i kształtek okrągłych i prostokątnych oraz nietypowych elementów wentylacyjnych. To właśnie u nas masz największą gwarancję jak najszybszego znalezienia poszukiwanych towarów.

Szeroki wybór produktów do wentylacji

Oprócz tego, że jesteśmy producentem, współpracujemy również z renomowanymi partnerami. W naszej ofercie znajdziecie towary (centrale wentylacyjne, wentylatory, elementy przeciwpożarowe, kurtyny powietrzne, nagrzewnice i chłodnice, tłumiki oraz filtry) takich marek jak: Systemair, Venture Industries, Uniwersal, Konwektor, Rosenberg, Lindab, Alnor i Smay. 


Atrakcyjne ceny

Nasza silna pozycja na rynku sprawia, że możemy zaoferować Ci ceny bardziej atrakcyjne niż firmy konkurencyjne, a pomoże Ci w tym doświadczony zespół naszych pracowników. Zatrudniamy tylko najlepszych: magazynierów, specjalistów ds. produkcji i konsultantów ds. sprzedaży. Wszyscy oni tworzą zespół, który pracuje tak naprawdę dla Ciebie. Zawsze otrzymasz od nas aktualną informację o dostępności i cenie towaru. Podpowiemy Ci, który model sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego zlecenia. Odpowiemy na każde Twoje pytanie: mailowo, telefonicznie lub osobiście.


Na wyciągnięcie ręki

Jesteśmy firmą ogólnopolską. Siedziba ANG Wentylacja mieści się w Modlnicy k/Krakowa, mamy oddział we Wrocławiu i biuro handlowe w Katowicach. Wszędzie tam możesz spotkać się z nami osobiście i porozmawiać z naszymi konsultantami. Produkty wentylacyjne dostarczamy na teren całej Polski. Wszystko to dla Twojej wygody.


WYRÓŻNIENIA

Jakość naszych działań została doceniona przez obiektywnych ekspertów. Otrzymane przez nas nagrody i wyróżnienia to kolejny dowód – poza Waszym zaufaniem – że marka ANG ma wiele dobrego do zaoferowania. Oto najważniejsze przyznane nam trofea: 

  • Diament Forbesa (2017, 2018) – przyznawany polskim przedsiębiorstwom, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość 

  • Gazela Biznesu (2016) – wręczana najbardziej dynamicznym polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu" 

  • Gepardy Biznesu (2016) – nagroda dla firm, których wartość rynkowa wzrosła najbardziej w ciągu dwóch lub trzech lat 

  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2011, 2013) - prestiżowe wyróżnienie nadawane firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według danych Bisnode Polska.