opis o nas

ANG Wentylacja, obecnie jeden z największych dystrybutorów oraz producent elementów wentylacyjnych w Polsce. Historia firmy zaczęła się w 1996 roku w Krakowie od jednoosobowej działalności. Od tego czasu rozwijała się, zatrudniając kolejnych pracowników, rozbudowując swoje magazyny, zwiększając liczbę partnerów gospodarczych i otwierając kolejne oddziały w Polsce. Potwierdzeniem słuszność wybranej strategii są przyznawane prestiżowe nagrody.

Filarami sukcesu ANG Wentylacja, jest wytrwałość i rozwaga. Rozsądnie podejmowane strategiczne decyzje budowały zaufanie wśród klientów oraz dostawców. Pozwalały unikać kłopotów i ekonomicznych zawirowań, których nie brakowało w polskiej gospodarce. Przez te wszystkie lata ANG Wentylacja była i jest synonimem pewności.

Wielka w tym zasługa zespołu pracowników, Marka firmy była budowana z wielkim zaangażowaniem przez zespół pracowników. Dzięki temu możliwe było nie tylko zdobywanie nowych klientów, ale również utrzymywanie tych, którzy już skorzystali z oferty ANG Wentylacja. W rezultacie, grono partnerów stale się poszerzało. Dziś są to zarówno indywidualni instalatorzy, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także największe w kraju firmy instalacyjne.

Z upływem lat rozszerzał się też geograficzny zasięg oferty. Początkowo był to to Kraków i jego okolice. Obecnie produkty wentylacyjne z magazynu firmy są dostarczane na terenie całego kraju. Dodatkowo, we Wrocławiu z powodzeniem działa oddział ANG, a w Katowicach – biuro handlowe. Rozbudowała się też krakowska siedziba firmy, która dysponuje przestronnym oraz nowoczesnym magazynem. Mimo tak wielu zmian na przestrzeni lat, podstawowe wartości ANG Wentylacja pozostają te same. Inteligentne zarządzanie oraz budowanie trwałych relacji ze swoimi klientami – tymi zasadami kierują się właściciele firmy.