I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej

Data: 2024-06-25 Autor: marketing Kategoria: Aktualności

W maju 2024 odbyły się I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym, którego organizatorem był nasz partner biznesowy - firma SMAY. Jest nam niezmiernie było, że naszym reprezentantem w wyścigu był Dyrektor Handlowy z oddziału we Wrocławiu - Tomasz Koćwin.

W sobotę, 18 maja 197 kolarzy walczyło o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski Branży Budowlanej w Kolarstwie Szosowym, a wszystko to w niesamowitej atmosferze, przy fantastycznej pogodzie i z ogromnymi sercami uczestników.

Na trasie przez malowniczą Puszczę Niepołomicką, Emil Stańczykowski (Volveno Racing Team) zdobył tytuł Mistrza Polski, a Marta Koc (Eraga) okazała się najlepszą wśród kobiet! Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

To był dzień pełen emocji i niesienia pomocy!  Wraz z hasłem „Pomaganie Buduje”, udało się zebrać pokaźne środki na pomoc podopiecznym Fundacji im. Piotra Maja. Oczywiście pomagać i wspierać fundację można cały czas, do czego serdecznie zachęcamy również naszych partnerów: https://fundacjarodzinymaj.pl.

Zapraszamy na pełną fotorelację z wyścigu: 

https://www.smay.pl/mistrzostwa-polski-branzy-budowlanej-w-kolarstwie-szosowym-2024/