Obcinak Milwaukee do rur miedzianych

Data: 2018-02-04 Autor: Admin Kategoria: Blog
Od niedawna w ofercie ANG Wentylacja są specjalistyczne elektronarzędzia renomowanej marki Milwaukee.

Dziś przyjrzymy się bliżej obcinakowi do miedzianych rur.

Marka Milwaukee ma swoją renomę wśród instalatorów oraz fachowców od nielekkiej pracy na całym świecie. Produkty tej marki wyróżniają się wytrzymałością oraz niezawodnością. 
Od dziś i polscy specjaliści mogą cieszyć się komfortem użytkowania amerykańskich produktów.

Jednym z dostępnych elektronarzędzi jest obcinak do rur miedzianych. Wyposażono go w wysokosprawny silnik z wydajnością 500 obrotów na minutę. Oznacza to, że 12-milimetrową miedzianą rurę przecina w mniej niż 3 sekundy. W przecinaniu rury o dowolnej średnicy pomaga automatycznie nastawialna szczęka, która precyzyjnie dopasowuje się do przekroju rury. Automatyczny jest również mechanizm blokady cięcia z prześwitem do 37 mm.
Kolejną ważną cechą narzędzia, dającego mu przewagę nad konkurencją, jest REDLINK, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze. Ten patent z fabryki Milwaukee gwarantuje znakomitą trwałość obcinaka. To także gwarancja oszczędności jego dla właściciela: sprzęt zużywa się znacznie wolniej i psuje rzadziej. Dłuższe użytkowanie, nawet w trudnych warunkach, jest zapewniane przez uszczelnione części metalowe, będące tym samym odporne na korozję oraz rdzę. Właściciel obcinaka ma możliwość monitorowania ogniw. W rezultacie, ma pełną wiedzę na temat ich zużycia, może więc optymalizować czas pracy obcinacza. Podnosi się także długotrwała żywotność baterii. Na obudowie narzędzia projektanci umieścili wskaźnik poziomu naładowania akumulatora oraz diodowe oświetlenie. Komfort pracy, o który tak bardzo chcieli zadbać inżynierowe Milwaukee, jest gwarantowany także przez polepszony uchwyt. Elektronarzędzie dobrze i pewnie leży w dłoni.

Czy warto mieć takie urządzenie w warsztacie? Każdy, kto zmaga się z opornymi czy trudno dostępnymi rurami wie, jak wiele czasu, trudu i energii można by zaoszczędzić, gdyby miało się do dyspozycji sprawne narzędzie. Tak sprawne jak prezentowany obcinak.

Więcej na temat tego narzędzia, jak i pozostałych produktów marki Milwaukee dostępych w ofercie ANG Wentylacja można uzyskać bezpośrednio w biurach firmy, pod adresem e-mail  lub dzwoniąc.