Praca w ANG

Dlaczego warto pracować w ANG?
Właściwy wybór miejsca pracy ma wielkie znaczenie na każdy etapie kariery zawodowej. Bez względu na to, czy dopiero wchodzi się na rynek pracy, jest się na nim kilka lat lub też ma się już kilkanaście lat doświadczenia w branży. W pracy spełniamy niemałą część dnia. To z nią wiążemy swoje ambicje. To tam chcemy się realizować. Dlatego więc podjęcie decyzji odnośnie swojego kolejnego pracodawcy jest tak istotna. Pomożemy Wam w jej dokonaniu, prezentując zestaw argumentów, dla których warto pracować z nami, w ANG Wentylacja.
 
Mocne fundamenty
ANG Wentylacja to marka znana w całej Polsce. Od 1996 r. współtworzymy rynek wentylacji i klimatyzacji, współpracując z instalatorami przy realizacji ich zleceń. Wypracowaliśmy własną metodę na osiągnięcie sukcesu. Dlatego nasza firma stoi na trwałych, mocnych fundamentach. Nasi pracownicy są spokojni o ciągłość pracy i należne im świadczenia. Mogą skoncentrować się na swoich zadaniach, całą resztę związaną z funkcjonowaniem firmy pozostawiając nam.
Taki komfort może zapewnić tylko duże, renomowane przedsiębiorstwo. Takie jak ANG Wentylacja.
 
Komfort pracy
Przychodząc do nas, zostaniesz płynnie i sprawnie wdrożony do swoich obowiązków. Nasi menadżerowie wspólnie z załogą wypracowali optymalne metody pracy. Twój zakres zadań będzie ściśle wyznaczony i dostosowany do Twoich kompetencji. To efekt naszego wieloletniego doświadczenia, którym nie może pochwalić się konkurencja. Zyskujesz na tym Ty, ciesząc się komfortem pracy jak nigdzie indziej.
 
Akcja-reakcja
Jednym z naszych priorytetów jest znakomita komunikacja z zespołem. Niejednokrotnie to dzięki ich uwagom i spostrzeżeniom wprowadzaliśmy innowacje, które wzmacniały markę ANG Wentylacja i stanowiły silny impuls do rozwoju. Przekonaliśmy się, jak dużo możemy zyskać dzięki informacjom od pracowników. Dlatego tak uważnie ich słuchamy. W każdej chwili i w dowolny, najwygodniejszy dla Ciebie sposób będziesz mógł zgłosić swoje uwagi, zaproponować zmiany, wyrazić swoją krytykę.
Nie możemy zagwarantować, że wykorzystamy każdy Twój pomysł. Ale obiecujemy, że zostaniesz poważnie potraktowany.
 
Życzliwe doświadczenie
Firma ANG Wentylacja rozwijała się i rosła siłę wraz ze swoimi pracownikami. Dzięki nimi. Dziś to właśnie oni stanowią największą wartość przedsiębiorstwa. Przychodząc do naszego zespołu nie tylko będziesz mógł liczyć na ich wsparcie przy swoich obowiązkach. To właśnie u nas dowiesz się wszystkiego o rynku wentylacji i klimatyzacji i poznasz najnowsze produkty dla instalatorów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą.
Stań na barkach olbrzymów. Rozwijaj się szybciej niż inni.
 
Satysfakcja gwarantowana
Pracując w ANG, będziesz miał przekonanie, że Twoja praca ma znaczenie. Poczujesz się ważnym członkiem zespołu. Docenionym i szanowanym. Przyznaj, że pracuje się o wiele lepiej, gdy widzi się efekty swoich codziennych starań. Jeszcze przyjemniej jest wiedzieć, że buduje się markę jednej z największych, najbardziej znaczących w kraju firm zajmujących się wentylacja i klimatyzacją.
 
Przyjazne środowisko
Niedawno przeprowadziliśmy się do nowej, przestronnej siedziby. Otworzyliśmy duży, nowoczesny magazyn. Dojazd do naszej firmy jest wygodny i pozbawiony wszelkich uciążliwości związanych z pracą w centrum zatłoczonego miasta. Mówiąc krótko – tutaj będzie pracowało Ci się po prostu dobrze.
 
Przekonaliśmy Cię do pracy w ANG Wentylacja? A może nie odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami.