Wiertarko-wkrętarka Milwaukee

Oto prawdziwy tytan pracy. Pod względem wydolności i siły zostawia konkurencyjne produkty daleko w tyle. A Ty zyskujesz przewagę.
Na początek kilka liczb:

  • 10 razy dłuższa żywotność silnika
  • 2 razy większa siła
  • 2 dłuższy czas pracy.

Oto najmocniejsze argumenty przemawiające za wyborem wiertarko-wkrętarki marki Milwaukee. Takie właściwości zapewnia bezszczotkowy silnik Powerstate, zaprojektowany i zbudowany przez inżynierów amerykańskiej firmy. Kolejną innowacją jest inteligentny system Redlink Plus, który odpowiada za zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem akumulatora. Działanie tego systemu czuje się także podczas pracy: przy dużym obciążeniu elektronarzędzie nie traci wydajności. Oznacza to po prostu, że posiłkując się tym sprzętem możesz zrobić więcej w krótszym czasie.

Trzecią innowacją skrytą pod charakterystyczną czerwoną obudową jest akumulator Redlithium-Ion, również będący patentem firmy Milwaukee. To wzmocniona konstrukcja obudowy, wbudowana elektronika monitorująca poszczególne ogniwa i zabezpieczająca przed przeciążeniem. Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? To proste: urządzenie może pracować dłużej. Ryzyko awarii spada niemal do zera.

Na Twój komfort pracy wpływa metalowy uchwyt 13 mm, dzięki którym możesz szybko zmieniać bity. Zapewnia on optymalną pozycję do trzymania wiertła. Ale geniusz projektowania specjalistów z Milwaukee na tym się nie kończy. Wskaźnik wyświetlacza pokazuje stan naładowania akumulatora, wbudowane oświetlenie LED zwiększa widzialność powierzchni roboczej, a indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii.

To mocny sprzęt do ciężkiej pracy. Jeśli szukasz niezawodnego pomocnika, który nigdy nie powie „dość”, nie znajdziesz niczego lepszego.