Wrocławskie biuro w nowej siedzibie

Po przeprowadzce siedziby ANG, czas na zmiany nastał także we wrocławskim biurze. Od dziś mieści się ono w Długosza Business Park. Co ta nowość oznacza dla Was?

Przeprowadzka, na którą się zdecydowaliśmy, to nieuchronny efekt dynamicznego rozwoju wrocławskiej placówki. Rosnąca liczba klientów i równie szybko zwiększająca się liczba zamówień były dla nas niezbitym dowodem, że dobrze się Wam z nami współpracuje. Ale my zawsze dążymy do tego, aby było jeszcze lepiej. Dlatego otwieramy nowoczesne biuro w Centrum Komercyjnym Długosza Business Park, ul. Długosza 60 , nowoczesnej przestrzeni w północno-wschodniej części Wrocławia.

Pierwsze udogodnienie związane z przeprowadzką to o wiele lepszy dojazd do nas. Znajdziecie nas zaledwie 5 kilometrów od rynku i w pobliżu tras wylotowych na Poznań oraz Warszawę. Bez kłopotu dotrzecie tu samochodem, a pod naszym biurem zawsze znajdziecie miejsce parkingowe. Dzięki tak dogodnej lokalizacji szybciej złożycie zamówienie i dokonacie u nas zakupów sprzętu wentylacyjnego i klimatyzacyjnego. Zyskacie cenny czas, tak potrzebny przy realizacji Waszych zleceń.
Z oszczędnością czasu wiąże się również drugie udogodnienie. Przeprowadzka to nie tylko nowe biuro, ale także nowy, imponująco przestronny magazyn już teraz wypełniony po brzegi sprzętem dla instalatorów: kanałami i kształtkami, wentylatorami, anemostatami oraz osprzętem montażowym czy filtrami i tłumikami. Plac manewrowy przed magazynem zapewni sprawny i szybki załadunek potrzebnych materiałów instalacyjnych.

W ten sposób zapewniamy Wam bezkonkurencyjną dostępność produktów, na które nie będziecie musieli czekać, aż zostaną sprowadzone do Wrocławia. Dostaniecie je u nas od ręki z naszej stale rozwijającej się produkcji własnej – po to, by Wasze realizacje przebiegały bez najmniejszych nawet zakłóceń. Dzięki tak dużemu magazynowi nasza ofertowa zdecydowanie się poszerzyła.
Trzecie udogodnienie wiąże się bezpośrednio z Waszym komfortem. Aktualnie spotykać się z Wami będziemy w przestronnym, nowoczesnym biurze w połączeniu z uruchamianą platformą b2b zapewnimy wyjątkowy komfort realizacji Państwa zamówień i ofert. Wierzymy, że ta nowa, z wyczuciem urządzona przestrzeń sprzyjać będzie merytorycznym rozmowom między nami. Nie zmieniła się załoga wrocławskiego biura ANG Wentylacja, co oznacza, że poradą czy konsultacjami służyć będą dobrze znani Wam eksperci.
To trzy kluczowe argumenty przemawiające za słusznością przeprowadzki biura we Wrocławiu. Liczymy, że nowe miejsce i nowa oferta zachęcą Was do regularnych odwiedzin ANG Wentylacja w Centrum Komercyjnym Długosza Business Park.
Do zobaczenia!

ANG Wrocław
ul. Jana Długosza 60
51-162 Wrocław
Tel.: 71 756 31 10
email: biuro-wr@ang.com.pl