Wentylacyjny Oskar dla…

Data: 2018-02-04 Autor: Admin Kategoria: Blog
Za znakomite przygotowanie do roli, perfekcyjną wydajność i niespotykaną łatwość w montażu, tegorocznego wentylacyjnego Oskara otrzymują promieniowe wentylatory kanałowe z serii BDTX.

Niełatwo było wyłonić zwycięzcę w bogatej ofercie wentylatorów dostępnej w ANG Wentylacja. Co zatem przesądziło o szczególnym wyróżnieniu dla modeli serii BDTX? Uwagę zwraca trwała obudowa z lakierowanej proszkowo stali. Nie tylko sprawia wrażenie wytrzymałej: ona jest wytrzymała. Solidnie prezentują się też wygięte do tyłu łopatki wirnika wykonanego z ocynkowanej galwanicznie blachy stalowej.

Podobać może się też łatwość instalacji. Dzięki temu, że wentylator można montować w pionie oraz poziomie, nie ma problemu ze znalezieniem właściwej pozycji. Instalowanie jest też o tyle prostsze, że wentylatory z serii BDTX są dwustronne i mogą być montowane z każdej strony. Po umieszczeniu sprzętu w kanale wentylacyjnym można być spokojnym o jego położenie: stabilność i precyzyjne dopasowanie gwarantują zaciski mocujące.

Pochwały należą się także za rzecz najważniejszą, czyli działanie. Ryzyko usterek redukuje ochrona przed przegrzaniem się silnika. Seria BDTX sprawdza się znakomicie w systemach wentylacyjnych, gdzie potrzebne jest stabilne ciśnienie statyczne, niski poziom hałasu oraz wysoka wydajność działania. Śmiało można wykorzystywać je do zastosowań przemysłowych i budowlanych, w budynkach użyteczności publicznej (jak np. szpitale czy teatry), punktach gastronomicznych (restauracje) czy w blokach lub mieszkaniach.

Werdykt jest więc jednoznaczny i zasłużony. Docenić go trzeba tym bardziej, że konkurentów z oferty ANG, wentylatory z serii BDTX miały bardzo, bardzo mocnych.

Karta Katalogowa wentylatorów BDTX - plik do pobrania